Ewa Malinowska

Myślę, że niezależnie od tego czym zajmujemy się na co dzień język angielski jest tym, co umożliwia nam dotarcie do interesujących nas wiadomości, komunikację z większą częścią świata, a tym samym nieustanny rozwój, poszerzanie horyzontów, głębsze zrozumienie otaczającej nas rzeczywistości, a być może i nas samych.
Zapraszam do nauki :-)

Anastazja Savustsyan

Hi everyone!
Jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza z pasją do języków obcych, którą rozwijam zawodowo! Uwielbiam kontakt z ludźmi i pozytywną energię.

W wolnym czasie uczę się innych języków, czytam, zwiedzam zakątki Warszawy i reszty świata. :) Nie mogę się doczekać, aż się poznamy!

Michał Gładecki

W 2009 roku ukończyłem trzyletnie studia dziennikarskie na Kingston University w Londynie. Po kilkuletniej przygodzie z dziennikarstwem zdałem sobie sprawę, że prawdziwą przyjemność i satysfakcję sprawia mi uczenie angielskiego.

Ukończyłem z wyróżnieniem kurs dla nauczycieli CELTA, organizowany przez British Council, który dał mi szerokie spektrum narzędzi i umiejętności, potrzebnych do przygotowywania i prowadzenia interesujących i efektywnych lekcji.

Od 2014 roku zajmuję się niemal wyłącznie nauczaniem, a specjalizuję się w szeroko pojętym General English i Business English (indywidualnie i w grupach), chociaż współpracowałem również z kursantami z przeróżnych profesji, z prawnikami, księgowymi, psychologami, artystami i wieloma innymi.


ZADZWOŃ TERAZ! Znajdziemy dla ciebie dogodny termin.
22 498 34 58 lub 22 826 16 49

« POWRÓT NA GŁÓWNĄ