Ewa Malinowska

Lektorka języka angielskiego. Wykładowczyni uniwersytecka.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Kolegium Międzywydziałowych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych MiSMaP) i University of Central Lancashire, w Preston, w Wielkiej Brytanii (Wydział Nauk Klinicznych i Biomedycznych). Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii.

Nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od ponad 20 lat (certyfikaty: FCE, CAE, CPE, CELTA) ucząc zarówno młodzież jak i osoby dorosłe. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1, w tym przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego, jak i kursy specjalistyczne, w szczególności z wykorzystaniem terminologii medycznej.

Anastazja Savustsyan

Hi everyone!
Jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza z pasją do języków obcych, którą rozwijam zawodowo! Uwielbiam kontakt z ludźmi i pozytywną energię.

W wolnym czasie uczę się innych języków, czytam, zwiedzam zakątki Warszawy i reszty świata. :) Nie mogę się doczekać, aż się poznamy!

Michał Gładecki

Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, absolwent Kingston University w Londynie. Nieustannie rozwija swoje umiejętności i kompetencje, z wyróżnieniem ukończył kurs dla nauczycieli CELTA, organizowany przez British Council. Specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego biznesowego (indywidualnie i w grupach), chociaż doskonale odnajduje się również prowadząc zajęcia z General English oraz szkolenia branżowe. Współpracował z kursantami z przeróżnych profesji, z prawnikami, księgowymi, programistami, psychologami, artystami, kadrą zarządzającą i wieloma innymi. Z zamiłowania podróżnik, odwiedził prawie sto krajów na pięciu kontynentach, włączając podróż z plecakiem dookoła świata.

Rafał Zawada

Absolwent filologii angielskiej, lektor języka angielskiego. W nauczaniu stosuje metodę komunikatywną. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego, jak również doświadczenie pracy w instytucjach publicznych w obszarze Funduszy Europejskich (Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rozwoju, Komisja Europejska).

Doskonale odnajduje się prowadząc zajęcia indywidualne, jak i grupowe w szkołach językowych i firmach na wszystkich poziomach zaawansowania, również on-line.

Pasjonat sportu, certyfikowany instruktor jogi.


ZADZWOŃ TERAZ! Znajdziemy dla ciebie dogodny termin.
22 498 34 58 lub 22 826 16 49

« POWRÓT NA GŁÓWNĄ